Slideshow

Truhlářství stavební

 

Dveře a zárubně, okna, vrata, apod.

Vyrábíme vchodové i interiérové dveře dle přání zákazníka z masivu nebo velkoplošných materiálů v kombinaci se sklem či bez něj.

Zabýváme se renovací starých dveří, výrobou nových (dle historických konstrukcí), výrobou výplňových i moderních stylů dveří.

Okna nabízíme jednoduchá, zdvojená, špaletová i EUR. Dle přání zákazníka a technických možností osazujeme nová okna vícekomorovými skly (vysoká tepelná a zvuková funkčnost). 

Výroba vrat je podobná výrobě vchodových dveří (možnost výroby i historických stodolových vrat), vše v nejrůznějších tvarech a rozměrech.

 

 

Interiérové schodiště

Vyrábíme  schodiště samonosná nebo obklady pro betonová schodiště převážně z tvrdého dřeva (dub, buk, jasan) nebo i z měkčího dřeva (smrk, borovice). Schodiště mohou být přímočará, křivočará, točitá,  či ve tvaru L, U apod.

 

 

Masivní podlahy, obklady interiéru i exteriéru

Provádíme také výrobu a pokládku masivních podlah (i včetně zateplení podlah) a jejich povrchových úprav.

Obklady: podhledů, stropů, stěn, atd. v interiéru i exteriéru  nejrůznějšími materiály na bázi dřeva (např. palubky, prkna, výplňové obklady, kazetové obklady,…).

 

 

Dřevěné ploty a dřevěné konstrukce

Ploty  montujeme z plotovek sériové či vlastní výroby na ocelové nebo dřevěné rýgle (včetně branek a vrat). Samozřejmostí je kvalitní povrchová úprava a co nejlepší začlenění do terénu. Vše dle přání zákazníka.

 

Welcome , today is Neděle, 5 Duben, 2020